Sucular ve tüpçüler için abone takip programı.

 Sucular ve tüpçülere özel geliştirdiğimiz müşteri takip programı sutup. Sutup programı ile müşteri hesaplarınızı kolayca takip edebilirsiniz.

 Sutup bilgisayar programı ile ;  Siparişlerinizi alabilir, müşteri listenizi tutabilir, müşterilerin veresiyesini takip edebilirsiniz.

 Abone takip yazılım programı sutup; sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmektedir.  Programımız interaktif bir yapıya sahiptir. Yani bu şu demektir;

 Program sizlerin de görüşü ve ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilmektedir. Genele yönelik standart bir yazılım olarak kalmamaktadır çünkü, herkesin farklı farklı olarak ihtiyaç duyduğu şeyler olabilmektedir. İşte bu yüzden  yazılımcımız sizin ihtiyacınız ne ise birebir ilgilenerek onu programa dahil ederek sizin kullanımınıza sunmakta ve ihtiyaç duymadığınız kısımları çıkararak programı sizin en pratik şekilde kullanabilmenizi sağlamaktadır. Yazılımcımız su takip programı ile ilgili sürekli ve sınırsız teknik destek sağlamaktadır. Ayrıca, sürekli güncellenen bilgisayar programının yeni özelliklerinden de faydalanabilmektesiniz.

  Merak ettiğiniz, sormak istediğiniz herhangi bir mesele için telefonla da ulaşabilirsiniz. 

 

Programın deneme sürümünü ücretsiz olarak kullanabilir ve öyle karar verebilirsiniz.

 

sutup-abone-takip-programi-1
Su tüp abone takip programı

 

Su tüp müşteri takip programı

Su tüp müşteri takip programı” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın