Su bayii arkadaşlar;

Malum piyasada PC damacana sıkıntısı var. Bütün markalar için geçerli olan damacana sıkıntısı bir türlü çözülemedi. Hammadde yok diyorlar. Fabrikalara çok az damacana geliyor ve bayiler mağdur oluyor. Ayrıca yeni damacanalar çok pahalı.

Su bayilerinin damacanalarının eksilmesinin en büyük sebebi damacana değişimi.  Sürekli yeni müşteri ya da damacanasını başka marka ile değiştiren müşterilerden dolayı bayinin elindeki sattığı markanın damacanası azalıyor. Takasçılarda da her zaman bulunamayabiliyor. Takasçılar çalıştığı bayilerin damacanalarını temin etmekte zorlanıyorlar.

Bu sıkıntıyı çözmek istiyoruz. Bayilerin kendi aralarında iletişimi hem bu sıkıntıyı çözecek hem de damacana masrafını azaltacaktır.  Zaten damacanalar çoğunlukla aynı bölgedeki sucular arasında dolaşmaktadır. Yani senin markan x’e gidiyor, onun markası diğerine. Eğer aynı bölgedeki sucular irtibatlı olursa bu mesele büyük oranda çözülür.

 

satılık damacana ikinci el

Bu sitedeki bir diğer sayfamızda sucular damacana ihtiyaçlarını yazmaktalar. Aynı yere yazıp bir de yer belirtirsek yakınında bulunan ve elinde aynı marka olanlar irtibata geçerse birbirleriyle damacanalarını takas edebilirler.  Aynı ilçe ya da bölge olunca ulaştırma da sıkıntı olmaz sanıyorum.

Damacana gideri en önemli gider kalemi sucular için. Çok pahalandı ve damacana fiyatları aldı başını gitti. Zaten artık eskisi kadar çok kazandırmayan su sektöründe bu gibi sorunlarımızı çözmeye çalışalım ve giderlerimizi asgariye indirelim. İkinci el damacana tedarikinde işlerimizi kolaylaştıralım.  Satılık damacana bulalım ilanımızı verelim.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayıp sucu arkadaşların damacana ilanlarını görebilir, ilan yazabilirsiniz. Ben de her gün uğrayıp yazılan yorumları yayınlayacağım. Herkese hayırlı işler, bol kazançlar dilerim.

Damacana takası  için BURADAN.

Sucular damacana sıkıntısını çözelim

Sucular damacana sıkıntısını çözelim” üzerine bir düşünce

  • Eylül 15, 2017, 8:35 pm
    Kalıcı bağlantı

    ÖZKAYIŞDAĞ marka damacanaya ihtiyacım var. Sucular ya da damacana takasçıları elinde olan varsa lütfen ulaşsın. Ayrıca elimde çeşitli markalardan müteşekkil damacanalar var. cillop gibi olanları var. Bir miktar da hurda damacana var. Özkayışdağı alıp yerine bunları verebilirim. Nakit de verebilirim. Ataşehir Kayışdağı civarındayım. Buraya yakın sucu arkadaşlar ellerine gelen özkayışdağ markaları ayırıp haber ederse gelip alabilirim. Bende kendi markaları varsa da onları takas ederiz.

    0 545 292 20 98 Telefonum. Herkese hayırlı işler dilerim.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın