Yedpa damacana su bayii

YEDPA’dayız. YEDPA ticaret merkezi’nde su bayiliği yapmaktayız. Özkayışdağ marka su ile hizmetinizdeyiz. Yedpadaki firmalara indirimli damacana su sağlıyoruz. İş merkezinin içerisinde olduğumuz için aynı bünyedeki firmalara daha ucuza su getirmekteyiz. Servislerimiz hızlıdır.

Yedpa  su servisi  ve siparişi için bize ulaşabilirsiniz. Tam 17 yıldır burada sizlere hizmet vermekteyiz. Sahranur su olarak yedpa şirketlerine çok uygun fiyatlara su getiriyoruz. size en yakın su bayii burada.  Su ihtiyacınız için bizlerle iletişime geçin lütfen.  Damacana su, bardak su, litrelik; 0.5 litre su, 1.5 L su, 5 litrelik sular, 19 litre damacana, 15 litre cam damacanalar, 19 litre tek kullanımlık , kullan at depozitosuz pet damacanalar mevcut.

Yedpa su

 

YEDPA ticaret merkezi, Kayışdağı bölgesinin en üst tarafında yer alır. Ferhatpaşa, Kayışdağı mahallesi, Mimar sinan mahallesi ve Yeni Çamlıca’nın kesiştiği noktadadır. Yedpa‘ya ulaşım için kadıköy istikametinden 319 nolu otobüsle gidilebilir. Ayrıca sultanbeyli, samandıra, Maltepe-Kartal istikametine de ulaşım mümkündür.

Toplu olarak pet bardak su siparişi alıyoruz. Çalışma bölgemizde adresinize ulaştırabiliriz. Bakkal, lokanta , market gibi su satan esnaf arkadaşlara da uygun fiyatlara bardak ve pet su servisi yapıyoruz. Su ile ilgili diğer ürünlerimiz için WEB sitemizi inceleyebilirsiniz. üst sekmeden su kampanya ve duyurulamızı takip edebilirsiniz.  Sosyal medya hesaplarımızdan güncel bilgiler alabilirsiniz.

YEDPA su siparişi için bizlere ulaşmak çok kolay.  0545 292 20 98 NO’lu telefonumuzdan whatsapp’dan sipariş verebilirsiniz. mesaj, telefon, mail, whatsapp, çağrı yoluyla su siparişi alıyoruz. Yedpa firmaları bizimle irtibata geçebilir,  en iyi şekilde hizmet alabilir.

 Yedpa su web sitemiz için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Yedpa su sebili temizlik

Yedpadaki iş yerlerine su sebili temizliği için çok daha ucuz fiyatlar. ticaret merkezi bünyesinde olduğumuz için daha avantajlıyız. Bu avantajı sizlere de yansıtıyoruz. yani fiyatlarımıza. Sebil temizleme fiyatları için ulaşabilirsiniz. Ayrıca sebil yedek parça tedariki de yapmaktayız. Yedpa dükkanlarını çok iyi biliyoruz. Malum burada adresler karışık ve bulması çok zor ancak biz  yıllardır buradayız ve her yeri ezberledik. Siparişinizi iletmeniz bizim için yeterli olacaktır.

Meşhur kayışdağı suyunu sizlere sunuyoruz. Özkayışdağ yedpa su bayii olarak sizlere hizmete hazırız. yedpadaki parçaçılar bizi bilir. Elemanlarımız güvenilir, suyumuz oldukça güzeldir. saatlerce su beklemezsiniz.

Yedpa-Kayışdağı-Ataşehir

 

yedpa su

Bir Cevap Yazın