Damacana takas pazarı

Damacana değişimi sucular için önemli bir sorun.  2. el damacana bulmak zor olabiliyor.  Bidon takası ciddi bir gider.
İşte bu problem yüzünden su bayileri için bu bölümü açtım. Bu bölümde; sattığınız su markasının damacanasını bulmak, elinizdeki yabancı marka damacanaları satmak, diğer bayilerle takas yapmak için yazabilirsiniz.  Herkes kendi ihtiyacı olan damacanayı , elindeki fazlalık damacanaları yazarsa, yer de belirtirseniz size yakın olan firmalarla takas yapmanız daha kolay olur. Artı olarak bir de takas parası vermezsiniz. Birebir değiştirir veya paraya çevirirsiniz.
Damacana takasçısı arıyorsanız bu sayfaya yazın.  Damacana satmak istiyorsanız da yazın. Bu web sitesini kullanmak,  reklam yapmak ücretsizdir. ikinci el damacana pazarı. Bu da sucu arkadaşlara bizden bir hizmet.
damacana ilanları
Damacana takas
Ayrıca, damacana ilanları , hurda damacana ilanları, herhangi bir markanın ilanını yazabilirsiniz. Damacana takası yapan firmalar burada.
İstanbul , Ankara , İzmir gibi büyükşehirler başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerinden sucular katılım sağlarsa fayda görülebilir.  Ücretsiz olarak ilanlarınızı yayınlayın,  Müşteri bulun.
Ücretsiz sucu rehber sitesi. İnternet sitemizin diğer bölümlerine de bakabilirsiniz.

 

Şuradaki sayfaya yazabilirsiniz;

 Damacana takası İstanbul 

 

Takas

0

Pros

Cons