Dinç su

Dinçsu
Sektör:Paketlenmiş su
Firma Tanıtımı:Uludağ’ın farklı en genç markası
Bayilik / Franchise Şartları:Herhangi bir bedel talep edilmiyor.
Gerekli Şube Özellikleri:İşin büyüklüğüne göre
Kar Marjı:Bölge farklılıklarına göre değişiyor
İsim Hakkı Bedeli:Talep edilmiyor
Ortalama Kurulum Maliyeti:İşin büyüklüğüne göre
Girişimciye Verilen Destekler:Karşılıklı görüşmede belirlenir.
İletişim Bilgileri:
Telefon:  0 542 257 82 87 
Web sitesi:www.dincsu.com.tr

DİNÇ SU
Kaynaklarımız yerleşim olmayan Uludağ’ın zirvesinden 8.5 Km uzunluğundaki boru hatları ve doğal akışı ile gene dört bir yanı ormanla çevrili Uludağ eteklerindeki fabrikamıza getirilmiştir.. Kaynağımız Bursa/İnegöle 30 Km, Kütahya İline 100 Km, fabrikamız ise Kütahya iline 90 Km uzaklıktadır.

Fabrikamızın bulunduğu Domaniç ilçesi Osmanlı İmparatorluğu ve Cumhuriyet döneminde uzun yıllar nahiye olarak Bilecik İli Söğüt İlçesine, daha sonra Bursa İli İnegöl İlçesine ve 1932 yılında da Kütahya İli Tavşanlı İlçesine bağlı kalmış,1 Nisan 1960 tarihinde Kütahya İli’nin 6. İlçesi olmuştur.

Şirket büyük ortağımız MEGAŞ Meşrubat Gıda Nakliye Ticaret Anonim Şirketi su sektörüne 1986 Yılında Erikli Ankara şişe suyu bayiliğini alarak başlamıştır. Uzun yıllar Ankara’da bu firmayı başarı ile temsil eden şirketimiz fabrikanın Nestle firmasına satılmasından sonra 2009 Yılının sonlarına doğru birlikteliğini karşılıklı memnuniyet çercevesinde sonlandırmış,sektördeki deneyimini gene Bursa/Uludağ kaynaklı KORUSU Ankara bölge distribütörlüğünü alarak pazarlama faaliyetine bu marka ile devam etmiştir.Ankara pazarında kısa zamanda önemli bir yer edinen KORUSU’nun kapasite ve ürün çeşitinin kısıtlı olması BURSA/ULUDAĞ bölgesinde yeni bir marka yaratma fikrini oluşturmuştur.

Pazarlama ve satış yanında üretim deneyimi de bulunan şirket iştirakleri ile Bursa/Uludağ bölgesinde fabrika satın alma girişimlerinde bulunan şirketimiz, halkımız tarafından ilgi gösterilen ve beğeni kazanan BURSA/ULUDAĞ civarında yaptığı araştırmalar sonucunda ULUDAĞ Domaniç’te 2008 yılında kurulan DİNÇSU Fabrikasını 20.10.2010 tarihinde satın almıştır.

Yerel bir fabrika statüsünde olan DİNÇSU sektörde 26 yıllık tecrübe,bilgi birikimi olan iştirak firmamız tarafından satın alındıktan sonra ek inşaat,teknolojik makine ve uzman personel yatırımımızla tüm bilinen markalarda dahi bulunmayan onlardan farklı şişe, transparan etiket ve 14 farklı ürün imalatı ile sektörde bir ilki gerçekleştirmiştir.

Uzun zamandan beri Küresel bazda yaşanan kriz ve gelişmiş ülkelerde görülen olumsuzlukların, geleceğe ilişkin belirsizlikleri ve belirsizlik ortamında iş yapma kabiliyetlerinin önemini artırması bilinciyle istikrarlı olarak büyüme,güçlü ve ekonomiye daha fazla katkıda bulunan bir marka olma hedefi,daha fazla keskinleşen rekabet ortamına hazırlıklı olma yolunda sektörde kısa zamanda farklılık yaratmaya başlamıştır.

  1. Fehime
    Ağustos 24, 2015, 1:57 pm

    Kütahya yolu üzerinde bir benzinlikte denk geldik ve aldık bu suyu. Ph değeri çok iyi, içimi de çok yumuşak ve gayet lezzetli bir su. Biz izmirde yaşıyoruz ve izmirde de yaygınlaşmasını bu suyu her yerde bulabilmeyi isteriz. Bu konuda yetkililer elinden geleni yapar umarım.

  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: